İletişim Numarası

+90 (501) 157 31 14

FAMİLY ODA

Bahçe

Şezlong, şemsiye, mangal, duş, masa, sandalyeler bulunmaktadır.

Hasar Depozitosu

Aparta  girişte …….. TL nakit hasar depozitosu alınmaktadır. Apartta  hasar, zayi, kırık vb. gibi durumlar oluşmaması durumunda bu bedel çıkış gününde iade edilmektedir.

Giriş ve Çıkış Saatleri 

Tüm Apartlarımızda giriş saati öğleden sonra 14:00 olup, çıkış saati ise sabah 10:00’dur. Apartlarımızın  temizliklerinin yanı sıra, gerekli kontrollerinin de yapılıp, eksiklerinin tamamlanması sebebi ile bu saatlere uymak gerekliliği, villa misafirlerimizden önemle rica olunur.

FAMİLY ODA

Fiyata Dahil Hizmetler

Genel
Çevre
Uygunluk
Mutfak
Eğlence
Banyo
Ücretli Hizmetler

Oda Hakkında

Antalya nın Antik sahil kasabası olan Side, Antik döneminde pamfilyanın en önemli liman kentidir. Luvi dilinde ‘’ Nar’’ anlamına gelen Sidenin adı kentle bütünleşmiş efsanelere konu olmuştur.Antik kent’te bulunan 3 katlı sahne binası ve Antik tiyatrosu ile antik kentle özdeşleşen Apollon tapınağı , Athena tapınağı ve plaj tesisimize yürüme mesafesindedir. 

Rezervasyon Ön Ödemesi

 Rezervasyon bedelinin %30 Rezervasyon anında %70 Girişte nakit ödenir

Rezervasyon İptal Şartları

Seyahatiniz öncesi rezervasyon iptalini aşağıdaki şartlarda yapabilirsiniz.
 Rezervasyon  başlangıç  tarihinden,
90 gün öncesi iptalde rezervasyon bedelinin %30′ u iade edilmez
89–36 gün öncesi iptalde rezervasyon bedelinin %50 i iade edilmez
35 gün öncesi iptal de rezervasyon bedelinin %100 ü iade edilmez

Ev Kuralları

Rezervasyonda belirtilen kişi sayısı konaklamaya esas kabul edilir ve kapasite aşımına müsaade edilmemektedir. Misafirler villa/daire çevresindeki villa ve konutlarda yaşayanlara karşı genel saygı ve komşuluk kuralları içerisinde hareket edeceklerine, rahatsızlık verici her türlü davranış ve gürültüden sakınacaklarını kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca kanunen illegal sayılan hiçbir aktivitede yer almayacaklardır.

Misafir, konaklama süresince kiralanan konutta kendi kusur ve davranışlarından doğan muhtemel kazalardan, zararlardan ve kanuna aykırı faaliyetlerden ve konutta konaklayan diğer bireylerden de sorumludur.

Misafirler 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanunu hükümlerine göre bebek ve çocuklar dahil olmak üzere, geçerli kimlik belgesi ibraz etmeyi kabul eder ve vermiş oldukları bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu taahhüt eder.

Bahçe

Şezlong, şemsiye, mangal, duş, masa, sandalyeler bulunmaktadır.

Hasar Depozitosu

Aparta girişte …….. TL nakit hasar depozitosu alınmaktadır. Apartta hasar, zayi, kırık vb. gibi durumlar oluşmaması durumunda bu bedel çıkış gününde iade edilmektedir.

Giriş ve Çıkış Saatleri

Tüm Apartlarımızda giriş saati öğleden sonra 14:00 olup, çıkış saati ise sabah 10:00’dur. Apartlarımızın temizliklerinin yanı sıra, gerekli kontrollerinin de yapılıp, eksiklerinin tamamlanması sebebi ile bu saatlere uymak gerekliliği, villa misafirlerimizden önemle rica olunur.

En İyi Odalarımızı ve Süitlerimizi Kontrol Edin​

Antik Kent ve Eğlencenin Tam Kalbinde: Beachway Hotel SideAntalya’nın tarih ve doğa ile iç içe geçmiş cenneti Side’de konumlanmıştır.

Duyurular
İletişim

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Resim Galerisi